Dům 4 + 1, Poříčany – PRONAJATO

Rodinný dům o dispozici 4 + 1 nabízí podlahovou plochu o velikosti 101,5 m2. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2020. K domu náleží zahrada o velikosti 110 m2 se zahradním domkem a venkovním krbem. Dům je napojen na městskou kanalizaci, vodovod a plynovod.

Přízemí domu se sestává z předsíně, obývacího pokoje, koupelny s WC, kuchyně a jídelny. V prvním patře najdete chodbu, 2 ložnice a komoru.

Dům je částečně vybavený – kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř, myčka), lednice s mrazákem, jídelní stůl se židlemi, botník a věšák v předsíni. V každé ložnice je k dispozici jedna postel.

Vytápění zajišťuje plynový kotel. Pro ohřev vody slouží solární panely na střeše domu. Parkování je možné na pozemku i na ulici před domem.

Poříčany leží v Polabské rovině v těsné blízkosti dálnice D11 Praha – Hradec Králové a rekreační oblasti Kersko, kraje spisovatele Bohumila Hrabala. V obci najdete školu, školku, potraviny, hospodu, sokolovnu, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, můžou být Poříčany zajímavou alternativou pro pražské bydlení. V Poříčanech najdete přímé vlakové spojení do Prahy (40 minut na Masarykovo nádraží). Autem se dostanete po dálnici za 20 minut na Černý Most.