Dům 4 + KK, Újezd nad Lesy – PRONAJATO

Dům o užitné ploše 119 m2, verandou (6 m2), zahradou 876 m2 a dispozicí 4 + KK je postaven podle projektu arch. Otakara Novotného a je zařazen do seznamu

nemovitých kulturních památek.

Přízemí domu se sestává z předsíně, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, samostatné toalety a verandy. V prvním patře najdete chodbu, komoru, dvě ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, plynová varná deska, elektrická trouba, digestoř).

Vytápění zajišťuje plynový kotel – v přízemí je podlahové topení a radiátory, v patře jsou radiátory. Na střeše je instalována satelitní parabola, jejíž rozvod je přiveden až do přízemí.

Újezd nad Lesy disponuje veškerou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, Česko-anglická ZŠ a MŠ, lékaři, supermarkety, pošta, kultura), vše v docházkové vzdálenosti. Výborné spojení do centra Prahy (přímý spoj vlakem ze sousedních Klánovic na Masarykovo i Hlavní nádraží, autobusem MHD na stanici metra Černý Most). Pro relaxaci blízký Klánovický les s hustou sítí cyklo a turistických tras.