RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Chci prodat nemovitost

Vlastníte byt, který je pro vaši rozrůstající se rodinu malý? Jste majitelem velkého domu, ze kterého se vám odstěhovaly děti a o který se již nezvládnete postarat? Zdědili jste nemovitost, kterou potřebujete prodat?

Při prodeji nemovitosti jde o transakce v řádu milionů korun. U takto vysokých částek se vyplatí neriskovat a zahájit spolupráci s odborníkem – kvalifikovaným realitním makléřem.

Využijte mé služby a prodejte svou nemovitost bezpečně a za co nejvyšší dosažitelnou cenu. Zabývám se prodejem nemovitostí v okresech Kolín, Nymburk a Praha-východ. Znám specifika zdejšího kraje a potřeby lidí, kteří zde žijí.

Postup spolupráce při prodeji nemovitosti

Nezávazná osobní schůzka

Osobní schůzka s realitní makléřkou
Osobní schůzka s realitní makléřkou

Prvním krokem spolupráce je vždy nezávazná osobní schůzka, kde vás podrobně seznámím s celým procesem prodeje. Probereme specifika prodávané nemovitosti a stanovíme si podmínky naší spolupráce k oboustranné spokojenosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti považuji za klíčový krok při jejím prodeji. Stanovíte-li prodejní cenu příliš vysokou, o nemovitost nebude zájem. Pokud ji stanovíte naopak moc nízkou, nemovitost se sice prodá rychle, ale utržíte výrazně méně peněz. Proto pro každou nemovitost zpracuji cenovou analýzu, na jejímž základě vám doporučím prodejní cenu nemovitosti.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Podepsáním zprostředkovatelské smlouvy si přesně stanovíme podmínky naší spolupráce. Zprostředkovatelská smlouva je vaší jistotou, že vše bude probíhat dle naší dohody.

Příprava nemovitosti na prodej

Homestaging – neboli předprodejní příprava nemovitosti – znamená vhodné naaranžování interiéru, přidání drobných doplňků, úklid osobních věcí a další úpravy, díky kterým bude prodávaný dům nebo byt působit příjemněji a útulněji. Při prodeji nemovitosti se postarám o vhodný homestaging a samozřejmě při něm zohledním, pro jakou cílovou skupinu zájemců je nemovitost určena.

Součástí přípravy na prodej jsou v dnešní době samozřejmostí také profesionální fotografie nemovitosti. Není však jejich cílem zkreslit realitu, ale především ukázat dům nebo byt v co nejlepším světle a zaměřit se na jeho přednosti. Ve spolupráci s fotografem se postarám o krásné fotografie a video, které přilákají více zájemců o koupi.

Nabídka nemovitosti a jednání se zájemci

Prohlídka nemovitosti
Prohlídka nemovitosti

Zajistím inzerci na největších realitních serverech, placené kampaně na sociálních sítích a letákové kampaně v okolí nemovitosti. Samozřejmostí je veškerá komunikace se zájemci a organizování prohlídek. Při prvním kontaktu si se zájemci ujasním, jestli nabízená nemovitost opravdu odpovídá jejich představám a finančním možnostem. Vyfiltruji jen vážné zájemce. Pokud v bytě nebo domě na prodej momentálně bydlíte, může vám množství zájemců zkomplikovat každodenní život, proto se postarám o jejich vhodnou organizaci.

Prodej a předání nemovitosti

Předání nemovitosti
Předání nemovitosti

Ve spolupráci s kvalifikovanými advokáty naší realitní kanceláře se postarám o veškeré právní náležitosti. Zajistím, aby celý proces prodeje nemovitosti proběhl bezpečně a bez komplikací. Po převodu nemovitosti na nového majitele dojde k předání nemovitosti na základě předávacího protokolu. Součástí mých služeb je také převod u všech dodavatelů energií na nového majitele.

 

Chci pronajmout nemovitost

Pomohu vám nejen s prodejem, ale i s pronájmem nemovitosti. Najdu pro vás vhodné nájemníky, pomohu vám stanovit výši nájemného a postarám se o sepis smluv.