RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Chci koupit nemovitost

Prodej domu
Prodej domu

Hledáte pro sebe a svou rodinu nový domov? Chtěli byste si koupit chatu nebo chalupu? Rozhodli jste se zhodnotit své úspory a pořídit si investiční byt?

Služby při koupi nemovitosti

Pojďme se sejít u mě v kanceláři nebo v kavárně nad šálkem kávy. Probereme, jak by vaše nemovitost měla vypadat, jaké jsou vaše potřeby a finanční možnosti. Poté zadám vaši poptávku do informačního systému RE/MAX, který k ní následně bude hledat odpovídající nabídky. Současně vaši poptávku předám i svým kolegům z realitní kanceláře RE/MAX. Díky široké síti makléřů, kterými naše realitní kancelář disponuje, se tak dostanete i k čerstvým nabídkám, které se ještě oficiálně neinzerují.

Bude-li se vám některá z nabízených nemovitostí líbit, zúčastním se s vámi její prohlídky. Zhodnotím stav, ve kterém se nemovitost nachází a zda odpovídá poptávané ceně.

Pokud se rozhodnete nemovitost koupit, pokusím se vyjednat případné snížení ceny. Dále ověřím férovost kupní smlouvy a pokud nebudete čemukoliv rozumět, vše vám vysvětlím. Pomohu vám s vkladem vlastnického práva do katastru, přepisem energií a mohu vám asistovat i při samotném předání nemovitosti.

Aktuální nabídka nemovitostí

Investiční byt

Prodej bytu
Prodej bytu

Investice do nemovitostí nabízí zejména v dnešní době poměrně zajímavý způsob zhodnocení vašich peněz. Chcete-li si koupit nemovitost jako investici, pomůžu vám nejen se samotným procesem koupě, ale i s hledáním spolehlivých nájemníků a určením vhodné výše nájemného.

 

Pronájem nemovitostí

Pomohu vám nejen koupit nemovitosti, ale i najít pronájem bytu, kanceláře nebo obchodních prostor.