RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Hledám pronájem nemovitosti

Hledám pronájem

Pronájem bytu
Pronájem bytu

Hledáte pronájem bytu, kanceláře nebo obchodních prostor? Můžete strávit desítky hodin procházením inzerátů na internetu a nabídek realitních kanceláří, telefonovat a následně zjistit, že vámi vybranou nemovitost vám někdo vyfouknul před nosem. V dnešní době se navíc většina nemovitostí k pronájmu ani nedostane do inzerátů a nabízí se „podpultově“.

Proč tedy ztrácet čas a energii, které byste mohli věnovat své rodině nebo podnikání? Nechte hledání pronájmu na mě.

Co udělám pro to, abych vám našla ideální pronájem?

 • Sejdeme se u mě v kanceláři nebo v příjemné kavárně a společně si ujasníme, jakou nemovitost sháníte, v jaké lokalitě by se měla ideálně nacházet a jak vysoké nájemné si můžete dovolit platit.
 • Vaši poptávku vložím do informačního systému RE/MAX a současně kontaktuji kolegy z naší rozvětvené sítě realitních makléřů.
 • Díky spolupráci s ostatními makléři z realitní kanceláře RE/MAX se dostaneme i k nemovitostem, které se zatím veřejně nenabízí.
 • Domluvím prohlídku nemovitostí, které vás zaujmou. Na prohlídku půjdu společně s vámi a ohodnotím stav nemovitosti. V závislosti na stavu nemovitosti se pokusím vyjednat snížení nájemného či kauce.
 • Zajistím veškeré poradenství a právní servis.
 • Pokud budete chtít, pomohu vám s převzetím nemovitosti i s přepisem energií a internetu.

Hledám nájemníka

Pronájem bytu
Pronájem bytu

Vlastníte byt nebo jinou nemovitost, kterou byste chtěli pronajmout? Najít ideálního nájemníka může být obtížné. Pokud narazíte na špatné nájemníky, může se stát, že vaši nemovitost znehodnotí nebo budou mít potíže s placením nájmu. Je mnohem lepší několik zájemců odmítnout, než uzavřít smlouvu s někým, o kom máte již na začátku pochybnosti.

Nechci vás však strašit historkami o problémových nájemnících, protože mám zkušenost, že většina nájemníků je bezproblémová. Udělám maximum pro to, abych pro vás právě tohoto ideálního nájemníka našla.

O co se postarám při hledání nájemníků?

 • Podobně jako při odhadu ceny nemovitosti vám doporučím vhodnou výši nájemného. Stanovíte-li nájemné příliš nízké, nebude vaše investice vynášet tolik, kolik by mohla. A pokud jej stanovíte příliš vysoké, odradíte většinu bezproblémových nájemníků a navíc ještě získáte nálepku vydřiducha.
 • Kontaktuji ostatní makléře z realitní kanceláře RE/MAX a zapojím je do hledání.
 • O potenciálních nájemnících zjistím co nejvíce informací. Nejen to, zda jsou schopni platit nájemné včas, ale i jejich postoj k dodržování pravidel a dobrých sousedských vztahů.
 • Zajistím prohlídku nemovitosti, veškeré poradenství, právní servis a smlouvy.
 • Pokud budete chtít, pomohu vám s předáním nemovitosti i s přepisem energií a internetu na nové nájemníky.

Co jiného pro vás můžu udělat?

Postarám se o kompletní proces prodeje nemovitosti. Vypracuji pro vás odhad ceny nemovitosti, a to i když nemovitost zrovna neprodáváte. Hledáte-li byt nebo dům na prodej, obraťte se na mě a společně najdeme váš vysněný domov.