Dům 4 + KK, Všechlapy – PRONAJATO

Rodinný dům o dispozici 4 + KK nabízí podlahovou plochu o velikosti 105 m2 a terasu 66 m2. K domu náleží upravená zahrada se zahradním domkem.

Dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. Výhodou jsou vestavěné skříně a terasa přístupná přímo z obývacího pokoje.

Dům se sestává z obývacího pokoje, kuchyně, 3 ložnic, chodby, koupelny s toaletou a vanou, vstupní chodby, samostatného WC a technické místnosti. Je velmi prakticky zařízený a nabízí velké množství úložných prostor. V hlavní ložnici najdete manželskou postel a vestavěné skříně. Úložné prostory poskytují také ostatní ložnice a vstupní chodba. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, lednička, mraznička) a praktickou spíží.

Vytápění zajišťuje elektrický kotel s podlahovým topením a krbová kamna. Parkování je možné na pozemku i na ulici před domem.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, můžou být Všechlapy zajímavou alternativou pro pražské bydlení. Veškerou občanskou vybavenost nabízí pouze 4 km vzdálený Nymburk, ve kterém najdete také přímé vlakové spojení do Prahy (47 minut na Praha hlavní nádraží). Autem se dostanete po dálnici za 35 minut na Černý Most.