RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

O mně

Realitní makléřka Lucie Černá

Jmenuji se Lucie Černá a pracuji jako realitní makléřka pod značkou renomované realitní kanceláře RE/MAX. Díky spolupráci s touto realitní kanceláří mám k dispozici kvalitní zázemí a přístup k moderním marketingovým technologiím.

Realitní služby

Zajistím pro vás celý proces prodeje nemovitosti k vaší maximální spokojenosti. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat své rodině či svým zájmům. Za každých okolností stojím na straně svého klienta. Mým cílem není prodat vaši nemovitost prvnímu zájemci, ale zajistit pro vás co nejvyšší dosažitelnou cenu.

Specializuji se především na prodej a pronájem nemovitostí. Chystáte se prodat svůj dům či byt nebo hledáte spolehlivého nájemce? Svěřte tento úkol mně a ušetřete svůj čas i peníze.

Pokud sháníte dům, byt, pozemek nebo třeba obchodní prostory, neváhejte se na mě obrátit. Najdu vám ideální nemovitost pro vaše bydlení nebo podnikání a zprostředkuji pro vás její koupi nebo pronájem. Můžete mě kontaktovat také v případě, že potřebujete vypracovat odhad ceny nemovitosti.

Kde působím

Realitní kancelář Český Brod

Realitní služby poskytuji nejen v Českém Brodě, kde má naše realitní kancelář RE/MAX Alfa pobočku, ale i v okolí. Přijedu za vámi kamkoliv v okresech Kolín, Nymburk a Praha.

Certifikace

Certifikovaný realitní profesionál
Certifikovaný makléř 1. stupně

Jsem držitelem certifikátů Certifikovaný makléř 1. stupně a Realitní profesionál dle hodnocení RE/MAX. Tyto certifikáty potvrzují, že jsem získala potřebné znalosti z oblastí Realitní právo, Procesy realitního makléře, Ekonomika a finance, Informační technologie.