RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Renáta Zelinková, Velký Osek

S paní Černou jsme byli velice spokojeni. Máme s ní osobní zkušenost jak při nákupu, tak při prodeji nemovitosti a vždy jsme se setkali s naprosto profesionálním a vstřícným přístupem. Můžeme jedině doporučit.

Čtěte více

Alena Kaucká, Řevnice

Velmi děkuji paní makléřce Ing. Lucii Černé za spolupráci při prodeji nemovitosti. Paní makléřka byla při každé dílčí činnosti velmi profesionální a příjemná. Vše nám vždy stručně a jasně vysvětlila. Vše měla vždy perfektně přichystané, takže nám ušetřila poměrně mnoho času. Vřele doporučuji její služby všem.

Čtěte více

Lukáš Žofka, Lstiboř

Se službami paní Černé jsme byli velmi spokojeni. Vybrali jsme si ji hlavně z důvodu jejího profesionálního a milého přístupu, kdy již na první schůzku přišla včas a důkladně připravena. O průběhu prodeje nemovitosti nás dopodrobna informovala a vše na čem jsme se dohodli, dodržela. Paní Černá dělá vše proto, aby i prodávající i kupující měli všechny informace a nebyli ničím překvapeni. Velmi jsme ocenili, že vše potřebné k přípravě inzerce nemovitosti zorganizovala v jeden den. Webová prezentace nemovitosti byla na velmi profesionální úrovni ve srovnání s inzercemi jiných realitních společností. Služby paní Černé bychom opětovně využili a vřele je...

Čtěte více

Lenka Janejová, Hořátev

S paní Černou byla úžasná spolupráce - ochota, vstřícnost a rychlost. Mohu jen doporučit. Tímto, paní Černé, ještě jednou mockrát děkuji.

Čtěte více

Martina Brinkeová, Praha

Spolupráce s paní Ing. Černou byla vynikající, profesionální, rychlá a kvalitní. Byla jsem naprosto spokojená a budu ji doporučovat svým známým. Doufám, že volba byla šťastná i do budoucna. Velmi děkuji za bezvadnou práci.

Čtěte více

Talant Madankulov, Kostelec nad Černými lesy

Měli jsme velmi dobrou příležitost setkat se s paní Černou a jsme za to rádi. Paní Černá poskytla velmi pěkné a profesionální služby, dokázala splnit většinu našich potřeb a požadavků, které nemůže dělat každý, kdo dělá tento druh obchodu a služeb. Ve většině případů jsou velmi přísní a nejsou dostatečně flexibilní. S tímto typem člověka, jako je paní Černá, který má profesionalitu, zdravý rozum a ochotu pomoci, bude obchodní proces velmi hladký a příjemný. Pokud máte tuto příležitost, určitě a velmi doporučujeme spolupracovat s ní! Přejeme vám - paní Černá, vše nejlepší ve vašich projektech!

Čtěte více