RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Vladimír Mucha, Nymburk

Děkuji Vám za výborné a hlavně srozumitelné jednání při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo v naprostém klidu, bez problémů a hlavně z mé strany bez stresu a obav, které mohou prodej provázet. Děkuji i za vyřízení všech náležitostí spojených s jednáním na bytovém družstvu a s advokátní kanceláří p. Klečkové.

Čtěte více

Jana Dvořáková, Český Brod

Práce paní Ing. Černé je na profesionální úrovni. Vstřícný přístup, seriózní jednání, milé vystupování, přesnost i pochopení pro naše požadavky. Toto vše hovoří pro naše doporučení paní makléřky dalším zájemcům.

Čtěte více

David Hrábek, Poříčany

Paní Černou můžeme jen doporučit. Profesionální přístup, skvělá komunikace, velmi nápomocná. Vše rychle a bezproblémově domluveno, připraveno a zařízeno.

Čtěte více

Jaromír Turek, Nymburk

Paní Ing. Lucie Černá pro mě zajistila vše potřebné při získání družstevního bytu v Nymburce. Moc mě udivilo jak promptně všechno zajistila na družstvu, ale i u ostatních úřadů. Zbavila mě nepříjemného chození a hledání. Jsem jí moc vděčen za její snahu, vstřícnost a ochotu vše zařídit. Její služby všem doporučuji, budete spokojeni.

Čtěte více

Zdeněk Auersvald, Český Brod

S paní Ing. Lucii Černou jsem byl 100% spokojen. Profesionální přístup, ochota, vstřícnost, milé vystupování. Prodej zajištěn od A do Z. Profesionální prezentace nemovitosti. Informovanost o prodeji, o nic se nemusíte starat. Všem můžu jen doporučit její skvělé a kompletní služby.

Čtěte více

Jaroslav Novák, Český Brod

Velice příjemný a profesionální přístup makléřky paní Ing. Černé. Pokud někdo potřebuje pronajmout/prodat/koupit nemovitost, určitě doporučujeme využít poskytované služby. Za nás maximální spokojenost.

Čtěte více

Aleš Řeřicha, Český Brod

S prací paní Černé jsme naprosto spokojeni. Profesionální jednání, samostatná domluva s nájemníky i příprava smluv. Nad rámec domluvy paní Černá převzala byt od předchozích nájemníků včetně stavů měřáků. Není co vytknout.

Čtěte více