RE/MAX Alfa
Palackého 1522
282 01 Český Brod

Zdeněk Auersvald

S paní Ing. Lucii Černou jsem byl 100% spokojen. Profesionální přístup, ochota, vstřícnost, milé vystupování. Prodej zajištěn od A do Z. Profesionální prezentace nemovitosti. Informovanost o prodeji, o nic se nemusíte starat. Všem můžu jen doporučit její skvělé a kompletní služby.

Čtěte více

Jaroslav Novák, Český Brod

Velice příjemný a profesionální přístup makléřky paní Ing. Černé. Pokud někdo potřebuje pronajmout/prodat/koupit nemovitost, určitě doporučujeme využít poskytované služby. Za nás maximální spokojenost.

Čtěte více

Aleš Řeřicha, Český Brod

S prací paní Černé jsme naprosto spokojeni. Profesionální jednání, samostatná domluva s nájemníky i příprava smluv. Nad rámec domluvy paní Černá převzala byt od předchozích nájemníků včetně stavů měřáků. Není co vytknout.

Čtěte více

Edita Pauknerová, Lipany

Mohu jen doporučit. Paní Černá byla po celou dobu naší spolupráce ochotná, vstřícná, pohotová a přátelská. Její fotograf naši nemovitost nádherně nafotil, její revizní technik vyhotovil zprávu a i jednání s nimi bylo přátelské a přitom profesionální. Do týdne jsme měli kupce. Její paní advokátka prokázala taky velkou dávku empatie a pozornosti nad rámec svých povinností. S takovými lidmi člověk rád jedná.

Čtěte více

Petr Vavruška, Lipany

S realitními službami paní Černé z REMAXu jsme byli velmi spokojeni: příjemná a profesionální komunikace, rychlé jednání. Mohu vřele doporučit.

Čtěte více

Hana Novotná, Praha

S paní Černou jsem spolupracovala již podruhé a opět vše proběhlo naprosto hladce a k naší úplné spokojenosti. Po první zkušenosti jsem neváhala a ihned ji kontaktovala pro prodej bytu v Praze a věděla jsem, že se na ni mohu zcela spolehnout. Protože se nemovitost nacházela poměrně daleko od našeho bydliště postarala se naprosto o vše bez toho aniž bych musela někam cestovat. Až na podpis smlouvy vše zařídila ze mě, čehož si velmi cením. Mohu tedy jen doporučit její skvělý servis, velmi milou povahu a prozákaznický přístup. Průběžně informuje o všem co se děje, vše potřebné konzultuje a převezme...

Čtěte více

Michal Beňa, Kounice

S touto realitní kanceláři jsem prodával nemovitost. Profesionální makléřské služby můžu jen vřele doporučit. Paní Černá je precizní, rychlá, flexibilní a dokáže překonávat překážky s lehkostí.

Čtěte více