Dům 3 + 1, Vrátkov – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný dům v klidné obci Vrátkov u Českého Brodu. Dům o dispozici 3 + 1 (103 m2) byl do současnosti obýván a udržován. Dům nabízí další velké prostory jako dílny, kotelny, půdy a sklep. Celková užitná plocha je 238 m2. Na pozemku se také nacházejí 2 montované garáže. Celková plocha pozemku činí 1230 m2.

Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ. V minulých letech byla vyměněna střešní krytina (2000) a plastová okna (2012).

Dům je napojen na elektřinu. Na pozemku se nachází jímka a vlastní studna s přípojkou do domu. Při rekonstrukci je možné dům napojit na kanalizaci (přípojka je již hotová na pozemku) a vodovod, který se nachází v ulici před domem. Ústřední vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, který splňuje směrnici Ekodesignu a je tedy možné ho používat i po roce 2024.

Obec Vrátkov leží asi 3 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje pravidelný autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Obec Vrátkov je součástí regionu Pošembeří, kde pár kilometrů za Prahou najdete přírodní skvosty kolem divoké říčky Šembery, terény pro pěší výšlap ve stínu bukových lesů nebo projížďku na kole mezi nekonečnými ovocnými sady.