Dům 3 + kk, Kounice – PRONAJATO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout k pronájmu krásný nízkoenergetický rodinný dům se zahradou v obci Kounice u Českého Brodu. Dům je do současnosti obýván a je o něj řádně pečováno.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro vetší rodinu, má dispozici 4 + kk a podlahovou plochu 97 m2. Dům se sestává z obývacího pokoje s kuchyní (36,7 m2), 3 ložnic (12,5 m2, 12,5 m2, 12,5 m2), koupelny (6,5 m2), WC (2 m2), zádveří (3,5 m2), chodby (9 m2) a technické místnosti (2 m2). Z obývacího pokoje lze pohodlně vyjít na terasu (36 m2) a plně tak využívat krásnou zahradu. Na zahradě je k dispozici zahradní domek s vybavením na péči o zahradu.

Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje elektrické podlahové topení a krbová kamna v obývacím pokoji.

Parkování je možné na vlastním pozemku před domem.

V Kounicích najdete školu, školku, obchod, hospodu, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště a krytou sportovní halu. Autem se dostanete na Černý Most za 20 minut. Kounice se nachází pouze 4 km od Českého Brodu, kde je plná občanská vybavenost (školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb) a hlavně přímé vlakové spojení do Prahy. Vlakem se dostanete do centra Prahy za 30 minut.