Dům 3 + kk, Bobnice – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi zrekonstruovaný rodinný dům se zahradou v obci Bobnice u Nymburka. Jedná se o dům s dispozicí 3 + kk, užitnou plochou o velikosti 130 m2 a pozemkem 599 m2.

Dům byl rekonstruován od roku 2015 do současnosti. V rámci rekonstrukce byly provedeny nové rozvody vody, elektřiny, instalace stropů ze sádrokartonu a veškeré vnitřní vybavení včetně podlah a vnitřních dveří. Okna jsou plastová. Dům je zateplen.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí. Sestává se z obývacího pokoje s kuchyní (40,5 m2), 2 ložnic (24 m2 a 20,8 m2), 2 koupelen (5,4 m2 a 8,3 m2), zádveří (10,2 m2), haly (17,5 m2) a spíže (4 m2). Z obývacího pokoje a kuchyně lze pohodlně vyjít na zahradu, kde si budoucí majitelé mohou zřídit terasu.

Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje elektrokotel a krbová kamna v obývacím pokoji. V přízemí domu je podlahové topení, v patře jsou radiátory.

Bobnice nabízí částečnou občanskou vybavenost (školku, 1. stupeň základní školy, poštu, potraviny) a nachází se pouze 2 km od Nymburka. Dopravní spojení zajišťuje autobus. Nymburk již poskytuje plnou občanskou vybavenost. Najdete zde školy, školky, restaurace, zdravotnická zařízení a kompletní síť obchodů a služeb. Vlakem se dostanete z Nymburka do centra Prahy za 45 minut a autem za 30 minut na Černý Most.