Dům, Poříčany – PRODÁNO

Prostorný dům se zahradou v klidné obci Poříčany. Rodinný dům z roku 2005 o dispozici 5 + KK nabízí novému majiteli užitnou plochu o velikosti 215 m2. K domu náleží vzrostlá okrasná zahrada o velikosti 807 m2 navržená zahradním architektem s krásným výhledem včetně zahradního domku, houpačky, trampolíny a pískoviště pro děti.

Dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. Výhodou jsou velké úložné prostory, vestavěné skříně, garáž s elektricky ovládanými vraty a terasa s novou nerezovou pergolou přístupná z obývacího pokoje. Dům je napojen na pult centrální ochrany. Nový majitel může využít přípravy domu na bazén, solární panely a venkovní žaluzie.

Vytápění zajišťuje plynový kotel a krbová kamna. Na pozemku najdete vlastní vrtanou studnu a další dvě parkovací místa.

Poříčany leží v Polabské rovině v těsné blízkosti dálnice D11 Praha – Hradec Králové a rekreační oblasti Kersko, kraje spisovatele Bohumila Hrabala. V obci najdete školu, školku, potraviny, hospodu, sokolovnu, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, můžou být Poříčany zajímavou alternativou pro pražské bydlení. V Poříčanech najdete přímé vlakové spojení do Prahy (40 minut na Masarykovo nádraží). Autem se dostanete po dálnici za 20 minut na Černý Most.