Dům 6 + 1, Řevnice – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný rodinný dům se zahradou a garáží v klidné části města Řevnice. Rodinný dům o dispozici 6 + 1 nabízí novému majiteli užitnou plochu o velikosti 214 m2. Dům byl do současnosti obýván a udržován.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. V přízemí domu najdete obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyň, koupelnu, komoru, toaletu, chodbu a verandu. V 1. patře jsou 3 ložnice. Výhodou jsou velké sklepní prostory s velkými okny, kde je možné využívat další 3 místnosti.

Dům je napojen na vodovod a plynovod. Odpadní vody jsou momentálně řešeny septikem, ale přípojka kanalizace je připravena na hranici pozemku. Připojení je možné. Vytápění zajišťuje plynový kotel umístěný ve sklepě domu.

Řevnice jsou skvělým místem pro život. Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy jsou Řevnice zajímavou alternativou pro pražské bydlení. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost (základní školu, mateřskou školu, základní uměleckou školu, soukromou česko-anglickou mateřskou školu, lesní školku i školu, obchody, restaurace, lékaře). Zároveň Řevnice leží uprostřed nádherné přírody. Je to ideální místo pro turisty a cyklisty (řeka Berounka, přírodní park Hřebeny, Karlštejn a mnoho dalšího).

Důležité je přímé vlakové (38 minut) i autobusové spojení do Prahy. Autem se dostanete do Prahy za 20 minut.