Dům 4 + kk, Lstiboř – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi novostavbu rodinného domu se zahradou v obci Lstiboř u Českého Brodu. Jedná se polovinu dvojdomu o dispozici 4 + kk s celkovou užitnou plochou o velikosti 120 m2. Dům byl postaven v roce 2017.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí. Sestává se z obývacího pokoje s kuchyní (32,7 m2), 3 ložnic (12 m2, 11,6 m2 a 11,7 m2), koupelny (5,3 m2), toalety (1,8 m2), chodby (5,7 m2) a zádveří (4,9 m2). Při zařizování domu byl kladen důraz na kvalitní moderní vybavení – vestavěná skříň a na míru vyrobený nábytek v zádveří, velká vestavěná skříň v ložnici a také na míru vyrobený nábytek v obývacím pokoji. Podlahy jsou vinylové a bezprahové v celém domě.

Z obývacího pokoje a kuchyně lze pohodlně vyjít na terasu (34 m2) a plně tak využívat krásnou zahradu.

Velkou výhodou je řešení úložných prostor. Kromě vestavěných skříní najdete v domě také pochozí půdní prostor. Další prostor nabízí zahradní domek o velikosti 12 m2, kde můžete mít uloženo veškeré zahradní a sportovní vybavení. Momentálně se v zahradním domku nachází také druhá chladnička a mraznička, což poskytuje v kombinaci s přilehlou pergolou (25 m2) ideální podmínky pro pořádání zahradních posezení s rodinou a přáteli.

Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo (vzduch voda). V celém domě je podlahové topení. Nezanedbatelnou výhodou je také klimatizace, kterou lze využít i v zimě jako další zdroj tepla.

Mezi další bonusy je třeba zařadit zabezpečovací systém včetně kamer, který je instalován nejen v domě, ale také v zahradním domku, dále vnitřní žaluzie, sítě proti hmyzu ve všech oknech a dveřích na terasu a v neposlední řadě také uživatelsky příjemné elektrické ovládání vrat na pozemek.

Lstiboř se nachází pouze 4 km od Českého Brodu. Dopravní spojení zajišťuje autobus. V Českém Brodě je plná občanská vybavenost. Najdete zde školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb. Vlakem se dostanete z Českého Brodu do centra Prahy za 30 minut a autem za 25 minut na Černý Most.

Částečnou občanskou vybavenost (školku, obchod) nabízí také Klučov a Liblice, které jsou vzdálené 2 km.