Dům 5 + KK, Lysá nad Labem – PRODÁNO

Prostorný řadový rodinný dům se zahradou v klidné části města Lysá nad Labem. Rodinný dům z roku 1992 o dispozici 5 + KK nabízí novému majiteli užitnou plochu o velikosti 213 m2. Dům byl do současnosti obýván a udržován.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. V přízemí domu najdete obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, komoru, šatnu, toaletu, halu a terasu. V 1. patře jsou 3 ložnice, koupelna a lodžie. Výhodou je podsklepení celého domu, kde je umístěna garáž, dílna, kotelna, prádelna a skládek na potraviny.

Dům je napojen na městskou kanalizaci, vodovod a plynovod. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, může být Lysá nad Labem zajímavou alternativou pro pražské bydlení. V Lysé nad Labem najdete veškerou občanskou vybavenost – obchody, zdravotnická zařízení, restaurace, 3 základní školy, 2 střední školy, 4 školky (jedna je vzdálená 4 minuty od domu), sportoviště, výstaviště a dostihové závodiště. Důležité je přímé vlakové spojení do Prahy (38 minut), přičemž vlaková zastávka je vzdálená pouze 10 minut chůze od domu. Autem se dostanete po dálnici za 20 minut na Černý Most.