Byt 3 + KK, Český Brod – PRODÁNO

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 3 + KK (+ galerie/pracovna) je umístěn v 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Oficiální výměra bytu je 86,5 m2, do které ale nejsou započítány plochy pod zkosením a celá galerie. Celková podlahová plocha je tedy 116 m2. Byt byl zkolaudován v roce 2005.

V první úrovni bytu najdete předsíň, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnici a koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Po dřevěných schodech pak vejdete na galerii, která momentálně slouží jako pracovna. Vedle galerie je umístěna druhá ložnice s šatnou. Výhodou bytu jsou vestavěné skříně v předsíni, pracovně, šatně a bezpečnostní vstupní dveře. Jedinečnost a charakter bytu dodávají dřevěné trámy.

Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. V bytě je nainstalována klimatizace.

Dům má nová plastová okna a novou střechu. V plánu jsou také venkovní opravy domu. K domu náleží vlastní uzavřená zahrada, kterou je možné využívat.

V Českém Brodě je plná občanská vybavenost. Najdete zde školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb. Český Brod má navíc vynikající dopravní dostupnost do Prahy (vlakem cca 30 minut do centra, autem cca 25 minut na Černý Most).