Dům 5 + 1, Dobré Pole – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi prostorný rodinný dům se zahradou ve Dobrém Poli u Vitic. Rodinný dům nabízí novému majiteli užitnou plochu o velikosti 149 m2. Dům i ostatní stavby na pozemku jsou určeny k celkové rekonstrukci.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. V přízemí domu najdete prostornou chodbu, 2 pokoje, kuchyň, koupelnu, komoru, WC a technickou místnost. Po schodech se dostanete do 1. patra domu, kde jsou momentálně 3 pokoje, balkon a půda. Dům je možné při rekonstrukci upravit i pro dvougenerační bydlení.

Dům má vlastní studnu, je možné připojení na obecní vodovod. Odpadní vody jsou vedeny do jímky na pozemku, kanalizace zatím není v obci vybudována. Vytápění zajišťovaly kotle na tuhá paliva.

Na pozemku se dále nachází stodola (30 m2) se sklepem (7 m2), chlívek (13 m2), další půda (20 m2) a dva dřevníky (36 m2).

Základní občanskou vybavenost nabízí nedaleko vzdálené Vitice, kde najdete základní školu do 5. ročníku, mateřskou školu, pobočku České pošty, potraviny a hospodu.

Dopravní dostupnost zajišťuje autobusové spojení, kterým se dostanete do Vitic, Kouřimi, Českého Brodu a Kostelce nad Černými lesy. Český Brod nabízí přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut na Masarykovo nádraží).