Dům 3 + kk, Bulánka – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům se zahradou v obci Bulánka u Olešky. Dům je možné využít pro trvalé bydlení i rekreaci. Jedná se o dům s dispozicí 3 + kk, užitnou plochou o velikosti 118,5 m2 a pozemkem 633 m2.

Rodinný dům se sestává z obývacího pokoje s kuchyní (21,5 m2), 2 ložnic (17 m2 a 15 m2), koupelny (3,6 m2), WC (1,3 m2), vstupní haly (9,9 m2), chodby (6,9 m2) a spíže (3 m2). Celý dům je podsklepený. Ve sklepě najdete 4 místnosti s celkovou plochou 36 m2. Na dům navazuje kůlna, která nabízí další prostor. Při případné rekonstrukci kůlny by bylo možné vybudovat další místnosti navazující na dům.

V rámci rekonstrukce byl v roce 2000 původní dům zcela zbourán a postaven nový. Okna jsou dřevěná. Dům je zateplený.

Dům je napojen na vodovod. Na pozemku se nachází také studna, kterou je možné využít pro zalévání zahrady. Odpadní vody jsou svedeny do betonové jímky umístěné před domem. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva ve sklepě domu.

Vesnice Bulánka leží pouhé 2 km od Olešky, kde najdete mateřskou školu. Základní školu děti navštěvují v Kostelci nad Černými lesy, kam se autem dostanete za 8 minut. Nedaleko je také město Kouřim (5 minut autem). Dopravní spojení zajišťuje autobus. Autobusem se dostanete také do Českého Brodu, kde najdete přímé vlakové spojení do Prahy.