Dům 5 + 1, Chrášťany – PRONAJATO

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízím k pronájmu rodinný dům se zahradou v obci Chrášťany u Českého Brodu.

Rodinný dům o dispozici 5 + 1 nabízí podlahovou plochu o velikosti 120 m2. K domu náleží zahrada, kde najdete pergolu (12 m2) a zahradní domek na uskladnění věcí. Dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu.

Přízemí domu se sestává z chodby, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny a koupelny s toaletou. V prvním patře najdete technickou místnost a velký obytný prostor, který není rozdělen na pokoje. Lze ho ale pohodlně užívat jako 2 ložnice.

Dům je částečně vybavený – kuchyňská linka s lednicí, indukční deskou, troubou, myčkou a digestoří. Jedna ložnice nabízí vestavěnou skříň a manželskou postel.

Vytápění zajišťuje elektrokotel a krbová kamna v obývacím pokoji. Parkování je možné na pozemku i před domem. Dům je napojen na vodovod a kanalizaci.

Chrášťany leží jen 8 minut od Českého Brodu, kde je plná občanská vybavenost. Najdete zde školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb. Vlakem se dostanete z Českého Brodu do centra Prahy za 30 minut a autem za 25 minut na Černý Most.


Nájemné: 18 000 Kč / měsíc

Poplatky (elektřina, vodné, stočné): 7 450 Kč / měsíc

Kauce: 36 000 Kč

Provize realitní kanceláři: 21 780 Kč

Dům je ihned k dispozici.