Dům 1 + 1, Poříčany -PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům v obci Poříčany u Českého Brodu.

Dům je určen k celkové rekonstrukci. Momentálně má dispozici 1 + 1. Dům nabízí ještě půdu a nově zrekonstruovaný zděný zahradní domek, kde je umístěna vodárna a je určen ke skladování věcí. Celková plocha pozemku činí 860 m2. Dům byl do současnosti obýván a udržován.

Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ.

Dům je napojen na elektřinu, kanalizaci a vodovod. Na pozemku najdete také studnu, kterou lze případně využívat. Vytápění zajišťují plynové vafky.

Poříčany leží v Polabské rovině v těsné blízkosti dálnice D11 Praha – Hradec Králové a rekreační oblasti Kersko, kraje spisovatele Bohumila Hrabala. V obci najdete školu, školku, potraviny, hospodu, sokolovnu, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, můžou být Poříčany zajímavou alternativou pro pražské bydlení. V Poříčanech najdete přímé vlakové spojení do Prahy (40 minut na Masarykovo nádraží). Autem se dostanete po dálnici za 20 minut na Černý Most.