Dům 2x 2 + 1, Zahrady – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný dům v klidné obci Zahrady u Českého Brodu. Dům je momentálně upraven pro vícegenerační bydlení na dvě jednotky o dispozici 2 +1. Vrchní jednotka má přímí vstup na balkon.

Dům nabízí velké množství úložných prostor. S domem můžete užívat garáž, sklep, půdu a kůlny. Celková plocha pozemku činí 1 228 m2. Dům byl do současnosti obýván a udržován.

Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ.

Dům je napojen na elektřinu. Splaškové vody jsou jímány do septiku s přepadem. Voda je zajišťována ze studny na pozemku. Vodovod, který se nachází přímo v ulici před domem, bude možné využít za 4 roky. Ústřední vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva.

S domem se prodává také pozemek přes silnici, který je momentálně částečně využíván na parkování. Cena pozemku je zahrnuta v ceně domu.

Obec Zahrady leží asi 2 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Zahrady se na rozdíl od ostatních lokalit nedaleko Prahy nerozvíjejí divokou zástavbou a ocení je milovníci přírody a individuálních sportů. Zahradami vedou dvě naučné stezky: Naučná stezka Zahrady a Naučná stezka údolím Šembery.