Dům 1 + 1, Vrátkov – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům s velkou zahradou v klidné obci Vrátkov u Českého Brodu. Dům je určen k celkové rekonstrukci.

Dům má současnou dispozici 1 + 1 (38 m2). Po rekonstrukci by bylo možné využít i zadní část domu, která má 22 m2. Součástí domu je také půda a sklep (10 m2).

Celková plocha pozemku činí 950 m2. Na pozemku najdete také garáž a kůlnu, které jsou kvůli technickému stavu určeny k demolici.

Dům byl do současnosti obýván a udržován. Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ.

Dům je napojen na elektřinu. Voda je zajišťována ze studny na pozemku. Kanalizace se nachází v silnici před domem, dům zatím není připojen. Vytápění bylo řešeno kamny v jednom z pokojů.

Obec Vrátkov leží asi 3 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje pravidelný autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Obec Vrátkov je součástí regionu Pošembeří, kde pár kilometrů za Prahou najdete přírodní skvosty kolem divoké říčky Šembery, terény pro pěší výšlap ve stínu bukových lesů nebo projížďku na kole mezi nekonečnými ovocnými sady.