Dům 6+1, Velký Osek – PRODÁNO

Rodinný dům nabízí novému majiteli užitnou plochu o velikosti 160 m2 a dalších 90 m2 půdy. Dům je určen k celkové rekonstrukci.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro větší rodinu. V přízemí domu najdete prostornou chodbu, 3 pokoje, pokoj s krbem, kuchyň, koupelnu, WC a 2 komory. Po schodech se dostanete do 1. patra domu, kde jsou momentálně 2 ložnice, koupelna, WC a půda. Dům je možné při rekonstrukci upravit i pro dvougenerační bydlení.

Dům má vlastní studnu a v letošním roce byl vybudován vodovod v ulici. Připojení bude reálné v následujících letech. Kanalizační přípojka je přivedena na pozemek domu nebo je možné využívat již vybudovanou jímku. Dům má vyhotovenou plynovou přípojku, ale zatím nebyla využívána. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva.

Dům je částečně podsklepený. Na pozemku se nachází také garáž, dílna a kolna.

Ve Velkém Oseku najdete mateřskou i základní školu, obecní knihovnu, obecní policii, zdravotní středisko, pobočku České pošty, bankomat, potraviny a restaurace. Dopravní dostupnost zajišťuje vlakové spojení na trati Prah – Kolín, Hradec Králové.  V blízkosti obce na nachází také dálnice D11, takže autem se do Prahy dostanete za 30 minut.