Dům 3 + 1, Vrátkov – PRODÁNO

Dům o dispozici 3 + 1 (89 m2) byl do současnosti obýván a udržován, je vhodný k celoročnímu bydlení či víkendovému využití. K domu náleží kůlna (16 m2) a garáž (35 m2). Celková plocha pozemku činí 472 m2.

Nemovitost je momentálně vyklizená a připravená pro nové majitele k rekonstrukci a modernizaci podle jejich vlastních představ. Dům prošel v minulých letech částečnou rekonstrukcí (2006 nová střešní krytina, 2019 nová plastová okna).

Dům je napojen na elektřinu. Na pozemku se nachází jímka a vlastní studna s přípojkou do domu. Při rekonstrukci je možné dům napojit na kanalizaci a vodovod. Ústřední vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva.

Obec Vrátkov leží asi 3 km od Českého Brodu. Dopravu zajišťuje pravidelný autobusový spoj. V Českém Brodě najdete přímé vlakové spojení do Prahy (30 minut) a veškerou občanskou vybavenost. Autem se dostanete za 25 minut na Černý Most.

Obec Vrátkov je součástí regionu Pošembeří, kde pár kilometrů za Prahou najdete přírodní skvosty kolem divoké říčky Šembery, terény pro pěší výšlap ve stínu bukových lesů nebo projížďku na kole mezi nekonečnými ovocnými sady.