Chata Semice – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi krásnou chatu se zahradou v obci Semice u Lysé nad Labem. Chata se nachází na klidném místě přímo u řeky Labe.

Má dispozici 2 + 1, podlahovou plochou o velikosti 68,5 m2 + terasu (10 m2) a pozemek 821 m2.

Chata byla postavena kolem roku 1969 a roku 2015 byla zrekonstruována a zvětšena. V rámci rekonstrukce byly provedeny také nové rozvody vody a elektřiny.

Chata se sestává z obývacího pokoje (25 m2), kuchyně (14,4 m2), ložnice (18,7 m2), koupelny (4,6 m2), WC (1,4 m2) a zádveří (4,4 m2). Z ložnice je možné vyjít na terasu (10 m2).

Dům má vlastní studnu a jímku. Vytápění zajišťují krbová kamna v obývacím pokoji.

Semice jsou obec ležící v Polabí pod Semickou hůrou v okresu Nymburk, asi 5 km od města Lysá nad Labem. V okolí najdete naučné stezky, cyklotrasy – např. do Hrabalova Kerska, historickou vesnici umění a řemesel Botanicus v Ostré, skanzen v Přerově nad Labem, malí i velcí kluci jistě neodolají ani prohlídce tamního muzea historických kol a motocyklů. Děti si nenechají ujít návštěvu zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Lysá nad Labem poskytuje plnou občanskou vybavenost, obchody, služby, restaurace, zámecký park s barokními sochami, výstaviště a dostihové závodiště.

Vlakem se dostanete z Lysé nad Labem do centra Prahy za 40 minut a autem za 20 minut na Černý Most.