Byt 5 + kk, Kounice – PRONAJATO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi krásný nízkoenergetický rodinný dům se zahradou v obci Kounice u Českého Brodu. Jedná se o dřevostavbu kolaudovanou v roce 2016. Dům byl do současnosti obýván a bylo o něj řádně pečováno.

Rodinný dům poskytuje dostatek prostoru a soukromí i pro velkou rodinu, má dispozici 5 + kk a podlahovou plochu 146 m2. Přízemí se sestává z obývacího pokoje s kuchyní (42,9 m2), pracovny (9,9 m2), koupelny (3,2 m2), zádveří (15,2 m2), chodby (3,7 m2), technické místnosti (5,1 m2) a skladu (9,1 m2). V patře najdete 3 ložnice (16 m2, 15,9 m2 a 11,8 m2), koupelnu (7,3m2), chodbu (4 m2) a komoru (2,2 m2). Z obývacího pokoje lze pohodlně vyjít na terasu a plně tak využívat krásnou zahradu.

Dům je velmi důmyslně řešen. Nabízí velké množství úložných prostor a navíc v každé ložnici najdete vestavěnou skříň. Pod střechou se nachází dvě velké půdy, které můžete využít jako další úložné prostory. Mezi bonusy je třeba také zařadit venkovní žaluzie na dálkové ovládání a v neposlední řadě uživatelsky příjemné elektrické ovládání vrat na pozemek.

Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťuje elektrické podlahové topení a krbová kamna v obývacím pokoji.

Dům byl umístěn na hranici pozemku a tím vznikla velká zahrada za domem a 2 parkovací místa před domem.

V Kounicích najdete školu, školku, obchod, hospodu, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště a krytou sportovní halu. Autem se dostanete na Černý Most za 20 minut. Kounice se nachází pouze 4 km od Českého Brodu, kde je plná občanská vybavenost (školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb) a hlavně přímé vlakové spojení do Prahy. Vlakem se dostanete do centra Prahy za 30 minut.