Byt 3 + 1, Český Brod – PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vlastníka si vám dovoluji nabídnout ke koupi krásný zrekonstruovaný byt kousek od náměstí v Českém Brodě.

Byt o dispozici 3 + 1 nabízí novému majiteli podlahovou plochu o velikosti 61 m2, balkon (1,5 m2) a 2 sklepy (7 a 7,4 m2).

Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží udržovaného domu bez výtahu. Sestává se z obývacího pokoje (21 m2), dvou ložnic (10,5 m2 a 14 m2), chodby (5 m2), kuchyně (5,9 m2) a koupelny s WC (5 m 2).

V posledních letech prošel byt celkovou rekonstrukcí a je nyní velmi vkusně a moderně vybaven. Při rekonstrukci byly nainstalovány venkovní rolety na dálkové ovládání. Rekonstrukcí prošel také bytový dům, který má novou střechu, nové stoupačky a elektrické rozvody společných prostor.

Vytápění je řešeno centrálně, ohřev vody zajišťuje nová karma. Parkování je možné přímo u domu.

Díky své vynikající dopravní dostupnosti do Prahy, může být Český Brod zajímavou alternativou pro pražské bydlení. V Českém Brodě je plná občanská vybavenost. Najdete zde školy, školky, kompletní síť obchodů a služeb. Vlakem se dostanete do centra Prahy za 30 minut a autem za 25 minut na Černý Most.